So happy I could die
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i am fucking crazy. but i am free;

Go down

i am fucking crazy. but i am free; Empty i am fucking crazy. but i am free;

Писане by Clyde. Чет Фев 28, 2013 5:25 pm

Аз се занимавам с фотошоп от съвсем кратко време. По принцип предпочитам да губя свободното си време, вършейки други неща, но трябва да призная, че създаването на графики си е голяма зарибявка! Преди си мислех, че това е нещо изключително трудно, с което никога не бих могъл да се справя. Но една вечер, към края на декември 2012-та, реших, че ми трябва ново лого за форума и вместо да карам хората да ми правят се залових сам. И после не можех да повярвам, че съм го сътворил сам! Сега, два месеца по-късно, мисля, че имам голям напредък и логото ми се струва грозновато, но винаги ще си го обичам, тъй като то беше първото прекрасно нещо, което направих. Всъщност дори не знам защо ви разказвам тази глупава история, тъй като едва ли някого от вас ще си направи труда да я прочете. xDD
Ето и някои от нещата ми. Първото, което ще видите е логото, за което говоря. Има и други, но бяха в една папка, която изтрих без да искам и за жалост няма как да ви ги покажа. Embarassed


Spoiler:

Ами това е всичко, което имам на компютъра си. Приемам и поръчки, разбира се! По принцип не мисля, че са толкова прекрасни, че да искате да ви направя, но все пак... Rolling Eyes
Clyde.
Clyde.

мнения : 9
пари : 41067

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите