So happy I could die
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Изабела-Алисън Браун Ивъл

2 posters

Go down

Изабела-Алисън Браун Ивъл Empty Изабела-Алисън Браун Ивъл

Писане by Изабела-Алисън Браун Ивъл Чет Мар 07, 2013 9:54 pm

Изабела-Алисън Браун Ивъл Tumblrm7dwpgsite1r7q7dk



Ти определяш какъв да си и никой не може да те накара да се промениш.

Име: Изабела-Алисън Браун Ивъл

Дали името има значение, за това какъв е един човек. Доли името го определя. Може би да, а може би не. Никой не знае това, но понякога наистина името ти значи много. Но всъщност ако човек се замисли имената не определят дали човекът ще е добър или лош и дали ще направи нещо, за което ще съжалява целият свят. Но това момиче носеше едно наистина опасно име, или по – точно не собственото `и име бе опасно, а това на родът `и.Ивъл (ивъл - зла)
Прякор:за приятелите (който ги няма) – Изи , Бела , Али , Алис

Пол :Жена

Възраст:22 години

Длъжност:Колежанин

Сестринство : Gamma Phi Beta (ΓΦΒ) , Мажоретка

Статус на връзката : Необвързана

Характер : Странна птица съм си поначало, защото рядко допускам хора въобще да говорят с мен, пък и рядко някои би изразил желание да направи тази стъпка, тъй като изглеждам точно като някоя ледена кралица - студена, бездуша и леко злобна. Доста често приемам нещата пресилено и не малко съм имала пререкания точно заради глупости, като например, някои ме погледнал на криво и аз веднага съм готова да дига луд скандал. Гневът ми е труден за контролиране и това кара доста хора да странят от мен, не за друго, ами от страх да не ги нападна. Изключетелно инатлива съм , междувременно съм и много срамежлива . Постоянно си навличам неприятности, но лесно се измъквам от тях . Лесно може някой да ме
ядоса . Аз съм импулсивна и емоционална. Никой не знае как ще реагирам в дадена ситуация, защото освен всичко друго съм и непредвидима .Това са много лоши черти от характера ми, които използвам, за да направя една бариера, чрез която да отдалеча хората, които искат да ме опознаят, за това приятелите ми се броят на пръсти, но не се оплаквам от този факт, защото едно от нещата, от които най - много ме е страх, е да ме предаде някой който чувствам като роднина, за това и е това недоверие към всеки. Ако пък обаче веднъж само почувствам някой близък, истинския ми характер излиза на яве, а именно мила и жертвоготовна за тези, които обичам и ценя истински. Мрази да губи. Не може да губи. Приема го като унижение. Магнит за момчета съм , колкото и да се опитвам да не ги привлича те просто идват при мен и не ме оставят на мира . Може би ме харесват толкова много заради външния ми вид или защото си падам по лошите момичета , или по – точно по момичетата, които знаят как да се забавляват точно като мен . Падам си по купоните . Обичам де мечтая и повечето ми мечти се сбъдват незнайно защо. Любовният ми живот е пълна каша. Първо защото все още не съм намерила правилното момче, второ защото всички ме преследват и трето защото не искам да покаже на неправилно момче истинската си същност . Думите, които най-точно биха ме определили по всички критерии са : Красива , стройна , странна , студена , бездушна , леко злобна , гневна , инатлива , срамежлива ,недоверчива ,изкусителка, отмъстителка ... списъкът ми с определения е безкраен и никога, никога не ще дойде края. Това се дължеше само и единствено на потайността, която ме прави още по-интересна за опознаване.


История на героя : Родена съм в Колорадо, но съм отраснала в Лос Анджелис. Израствам нормално. От малка съм голяма красавица и с лъчезарната си усмивка успявам да постигна всичко което искам , но също така съм и много щура . Когато бях на 5 осиновиха брат ми . Веднага свикнах с него понеже беше диво хлапе като мен и ми обръщаше внимание играеше с мен и аз лесно се привързах към него . Брат ми Камерън беше доста спокоен и ни толкова див като нас с Тайлър понякога дори го биехме само защото ни издаде за някоя беля . Но стана така , че с времето всичко отмина пораснахме и станахме неразделни . Имаше период от време в което родителите ми не бяха при нас тогава братята ми се грижеха за мен . Една вечер се случи нещо ужасно за малко да загубя Тайлър , брат ми беше готвил и е забравил да изключи газовата бутилка . Изведнъж Камерън усети миризмата отиде в кухнята и видя изпускащата гас но Тайлър беше на земята задушен от гаста . Изведнъж всичко пламна брат ми взе Тайлър и избягахме на вън . Съседите угасиха всичко а ние отседнахме при най добрия ни приятел Егмер . Когато нашите се прибраха отправихме къщата и се настанихме пак там . Беше трудно но се справихме . Обичам ги и двамата еднакво с тях мога всичко да споделя и знам , че винаги ще са зад гърба ми и никога няма да ме предадат . Винаги когато мога ще им помогна ,както и те на мен . Завърших за адвокатка и танцьорка и това не ми стигна . Обожавам музиката и пеенето за това завърших и него . Като общо съм амбициозна и следвам мечтите си . Прекарва много време в студиото . В момента снимам 3 филма и времето ми е затрупано .


Външен вид : Как може да бъде описан външният ми вид? Аз съм висока, слаба , стройно тяло, дълга черна вълнообразна коса, очи зелени като тревата и устни червени, като кръвта, бушуваща в дланите ми. Стига ли Ви? Не? Е добре, да започна с това, нося спортно елегантни дрехи аксесоарите без който не излизам са MP3-ка , гланц , молив и спирала . Имам собствен стил на обличане и не бих го променила заради околните . Повечето момчета им харесва стила ми и ги привлича , момичетата пък се пробват да ме копират . Не съм от тези които се влияят от хорското мнение . С очарователна усмивка съм но зелените ми очи заедно с характера ме описват като черна котка бродеща в тъмнината . Имам доста странни вежди , но все пак стоят добре на светлата ми кожа и леко издълженото лице .


Допълнително :
- обожава животните

Мечти:
- да открие онзи, който се крие там, където не може да бъде намерен;
- да разбере каква всъщност е тя;
- да открие отново родителите си;

Хобита:
- смузиката , танцува и рисуването;

Лик : Кристен Стюарт


Последната промяна е направена от Изабела-Алисън Браун Ивъл на Пет Мар 15, 2013 9:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Изабела-Алисън Браун Ивъл
Изабела-Алисън Браун Ивъл
Гама Фи Бета
Гама Фи Бета

мнения : 2
пари : 40705

http://worldofvarious.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Изабела-Алисън Браун Ивъл Empty Re: Изабела-Алисън Браун Ивъл

Писане by Nicole Skyler Пон Мар 11, 2013 11:53 am

Само една забележка - Пи Капа Фи е братство, а героят ти е женски, следователно трябва да избереш между двете сетсринства.
Nicole Skyler
Nicole Skyler
i don't do drugs. i am drugs
i don't do drugs. i am drugs

мнения : 205
пари : 41770

Герой
Живее в: West Coast
Гледа на нещата: реалистично
Извънкласни занимания:

Върнете се в началото Go down

Изабела-Алисън Браун Ивъл Empty Re: Изабела-Алисън Браун Ивъл

Писане by Изабела-Алисън Браун Ивъл Сря Май 08, 2013 4:53 pm

ГОТОВО Smile
Изабела-Алисън Браун Ивъл
Изабела-Алисън Браун Ивъл
Гама Фи Бета
Гама Фи Бета

мнения : 2
пари : 40705

http://worldofvarious.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Изабела-Алисън Браун Ивъл Empty Re: Изабела-Алисън Браун Ивъл

Писане by Nicole Skyler Съб Май 11, 2013 9:45 am

Одобрена си! Smile
Nicole Skyler
Nicole Skyler
i don't do drugs. i am drugs
i don't do drugs. i am drugs

мнения : 205
пари : 41770

Герой
Живее в: West Coast
Гледа на нещата: реалистично
Извънкласни занимания:

Върнете се в началото Go down

Изабела-Алисън Браун Ивъл Empty Re: Изабела-Алисън Браун Ивъл

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите